Collection: APPLY KOREAN COURSES NOW

MKS is well known for its experienced instructors  who were educated and
trained in teaching Korean as a foreign language. Our curriculums and contents of the lectures are carefully devised and managed by the instructors. 

10 products
  • Private Lessons
    Korean lesson online
    Vendor
    My Korean School
    Regular price
    from $380.00
    Sale price
    from $380.00
    Regular price
    $720.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beginner - Hangul Class
    Vendor
    My Korean School
    Regular price
    $108.00
    Sale price
    $108.00
    Regular price
    $128.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Elementary 1
    Vendor
    My Korean School
    Regular price
    from $226.00
    Sale price
    from $226.00
    Regular price
    $420.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Elementary 2
    Vendor
    My Korean School
    Regular price
    $396.00
    Sale price
    $396.00
    Regular price
    $420.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Elementary 3-4
    Vendor
    My Korean School
    Regular price
    from $356.00
    Sale price
    from $356.00
    Regular price
    $489.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pre-Intermediate 1 - 4
    Vendor
    My Korean School
    Regular price
    $445.00
    Sale price
    $445.00
    Regular price
    $500.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Intermediate 1-4
    Vendor
    My Korean School
    Regular price
    $490.00
    Sale price
    $490.00
    Regular price
    $550.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Upper-Intermediate 1-4
    Vendor
    My Korean School
    Regular price
    $445.00
    Sale price
    $445.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Advanced Level 5-6
    Vendor
    My Korean School
    Regular price
    $445.00
    Sale price
    $445.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • My Korean School gift card
    Vendor
    My Korean School
    Regular price
    from $25.00
    Sale price
    from $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out